2.9.2012 - den dvoustý čtyřicátý čtvrtý

3. září 2012 v 20:14 | FatLady |  rok první
2.9.2012 - den dvoustý čtyřicátý čtvrtý
_________________________________________________________________________________


Slečny,
dneska mám ucaprtný noženky až u prdleky. Ráno jsme si snídani náležite užili, to víte, švédské stoly 4ever! xD...
PO snídani byla informativní schůzka. Slečna delegátka nám povídala co a jak a taky o tom, jaká je možnost výletů. NO zrovna ty dva, co jsme si s miláčkem vybrali, se ani neví jestli se pojedou, což jako docela nasere!
Po schůzce, jsme se šli převlíct na pokoj a mazali jsme na pláž. Zase byla rudá vlajka, vlny naprosto krásný a dokonce jsme šli i za bójky. Lehce jsem si spálila ramena a prsa (jako dekolt, nepaluju se nahoře bez, na to nemám žaludek).
Asi ve dvanáct jsme se zvedli a šli jsme na hotel. Rozhodli jsme se, že se projdeme do městečka, který je vzdálený cca 4km od našeho hotelu. Vysprchovali jsme se, chvilku spočnuli a vyrazili jsme. Můj orientační smysl má nula bodů, takže jsem přesvědčila přítele, že se máme dát na druhou stranu, než bylo městečko. No tak jsme si zašli asi tak 1km zbytečně na druhou stranu...
No pak jsme se vrátili, jelikož jsme zjistili, že tama jsem autobusem nejeli, pak jsme se, ale dostali n tu hlavní cestu, odkud jsme dojeli a pomalu jsme šli k městečku. PO cestě jsme zjistili, kde máme pekárnu, nějakej malej obchůdek atd, abysme nemuseli pro každou hovadinu lítat až do Ulcijnu. No když jsme došli do městečka, bylo to fakt pěkný. Takovej docela dost drsnej folklor. Fakt, že jo. Fotky dodám, až budu doma, tady ten net je divnej a nechce se mi pokaždý lítat do recepce. Takže se ozvu až před odjezdem, těsně.
No když jsme prošli městečko až nakonec k pevnosti a male plaži, tak jsme se dali zase cestou nazpět a zastavili se v obchodě (mercator, tam jsme loni v Biogradu nakupovali o 106) a nakoupili i zatím jenom pití. Jelikož tak nějak pořád ještě nevíme, co a jak bude. Jestli nám bude stačit jídlo, když se napereme na snídani atd. Ještě se to tak nějak musíme naučit. Z města jsme došli před pátou, dneska byla v hotelu další svatba, takže jsme šli vyjímečně na večeři v šest a ne až v sedm jak budeme chodit normálně. Jinak snídaně tady jsou od sedmi do devíti a večeře jsou od sedmi do devíti. Nemůžeme si na nic stěžovat, prostě je to tu super, jenom jeden problém tady v tomhle vidím, že tu není nikdo mladej, jenom poláci, ale těm nerozumíme ani slovo, takže tak nějak to nejsou zrovna dobří společníci! To je jediná škoda fakt, že tady není nikdo mladej, jinak je to tady fakt super.
_______________________________________________________________________________
Jídlo:
08.00 - cornflakes s mlékem (asi 4 PL)+3krajíce tmavé "veky"+Vejce (volské oko)+ovčí sýr+pl goudy+pl šunky+rajče+okurka+kafe
12.30 - hruška
15.00 - půlka koblihy+půlka závinu (taková zvláštní buchta) - vše napůl s přítelem
17.00 - 1/2 müsly tyčky
18.00 - polévka+hranolky+kuřecí steak+dušená mrkev+zelí+rajče+zákusek+mléko
____________________________________________________________________________________
Pití:
dneska jsme se překonala
cca 0,6l jablečný džus
cca 1,5l voda
cca 0,75l džus+voda (zředěno)
_____________________________________________________________________________________
pohyb:
cca 12km procházka Ulcijn tam a zpět
cca 30 minut plavání
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 recacha recacha | 3. září 2012 v 20:35 | Reagovat

užij si to tam :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama