Samota

17. července 2012 v 21:27 | FatLady |  výblitky z nemocné duše
Nemusíte číst!
Je to tady,
zase sama... tíživá samota na mě zase přišla. Sama, nikde nikdo kdo by mě pochopil chtěl vyslechnout a chtěl mi pomoct.
Už jste někdy některá z vás zažila, že sedíte v místnosti plný lidí, se kterýma normálně komunikujete, smějete se a teď to najednou nedokážete, najednou si připadáte v tom davu naprosto opuštěné, bezvýznamné, absolutně nepotřebné.
Jdete po ulici a lidi na vás zíraj, vědí že sem nepatříte, že tady nechcete být, ale musíte, protože bohužel musíte!
Je vám hrozně, protože toužíte po tom, aby si vás někdo všiml, zoufale se chcete vypodívat, ale nevíte kde začít, komu to říct a hlavně proč byste to měly vůbec říkat.
Říká se, že veškeré psychické poruchy si sebou bereme z minulého života a děství. POkud je to tak, tak jsem nejspíš byla v minulým životě neskutečná kurva, protože jinak by mě nemohl bůh přece tolik trestat...

Cítím se, jako by mi někdo znásilnil mozek myšlenkou, že jsem nepotřebná, že tady nemám co dělat, že tady nemám být! PROČ TADY VLASTNĚ JSEM? Jenom proto, abych mohla dostávat pořád jenom po tlamě? Už jsem unavená z těch kopanců, nejspíš si už lehnu na zem a nebudu se snažit dál! Jsem už vyčerpaná z toho věčnýho psychickýho blití, kdy je mi tak, že bych ani nejraději ráno nevstávala. Kdy je mi tak, že mám chuť se vyhladovět k smrti. Kdy je mi tak, že se dívám na hladinu rybník a přemýšlím, jestli by to nebylo nejvhodnější skončit právě tady a teď.


Je mi ze mě samé na blití! Přísahala jsem si, že už nikdy nenechám tu děvku vyhrát, ale bohužel. Vrátila se, je silnější než kdy dřív, přiživená jako pijavice na krvi oběti, z mé bolesti. Co se mnou bude dál? Jak to dokážu ještě dlouho držet, aniž bych musela a nebo nutně potřebovala pomoc odborníka? Od svých 15 jsem tuhle odbornou pomoc nepotřebovala, vždycky jsem to zvládla sama, ale nejspíš nadešel čas, abych si zase nechala pomoct od odborníka.

Neskutečný, že se můžu cítit pořád tak příšerně... Zahnaná do kouta... Sama...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiyomi Kiyomi | Web | 17. července 2012 v 22:48 | Reagovat

óó bože zlato toto nemyslíš vážne ! Takto to nemá byť, nemáš sa cítiť sama, si úžasná osôbka pozri do menu ako si krásne dokázala schudnúť a stále pokračuješ, nezaslúžiš si sa takto psychicky týrať, toto k ničomu nevedie, poznám tie pocity a viem ako sa teraz hnusne a mizerne cítiš, ale musíš bojovať a ovládnuť svoje myšlienky, lebo ty si silná a jedine ty si môžeš pomôcť tým že budeš chcieť, psychologička ti môže pomôcť ale hlavne ty musíš chcieť! ak sa potrebuješ vyrozprávať a myslíš že ti to pomôže tak za ňou zájdi, ak vieš že je to nutné. Skús sa poriadne vyspať, zajtra bude lepšie, ja si ťa teda idem zapísať k sb :)

2 Rahvira Rahvira | Web | 17. července 2012 v 23:12 | Reagovat

Ahoj, zlatíčko. :-*
Každá z nás měla jednou depresi, pocit, že je úplně sama a nemá si s kým popovídat... A to největší umění je pokaždé vstát a jít dál. Patří k tomu i odborná pomoc, pokud můžeš, využij ji.
Pusť si muziku, zapal si svíčku, usni, ráno bude zase jasný den. Sluníčko svítí, i když ho nevidíme. Nikdy nejsi a nebudeš sama. :-*
Pěknou noc.

3 Kiyomi Kiyomi | Web | 17. července 2012 v 23:13 | Reagovat

ty to zvládneš verím ti , ale týždeň to je už dosť dlho, keby si bola niekto iný tak by som ti poradila sériu mojich článkov: ako byť šťasná :D ale keďže viem, že sú to len premyslené keci, čo ak máš depku fakt nepomôžu... asi by si mala fakt zájsť za tou psychologičkou, možno to chce aj niake antidepresíva , ale dúfam že to prejde :) PS : tu máš niečo na zasmiatie ;)

http://forgifs.com/gallery/v/Harassment-role-reversal-smack-dat.gif.html

4 recacha recacha | Web | 17. července 2012 v 23:25 | Reagovat

ty to zvládneš, zase bude lépe :-) Já mám také čas od času depky, ale vždy je nějak zaženu. Před časem mě podrazila dlouholetá kámoška, porazilo mě to, ale přesto jsem našla sílu jít dál a ty sílu vstát a jít dál také najdeš :-)Věřím ti :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama