ach jo... jsem flákač xD

12. dubna 2012 v 8:37 | FatLady |  Všechno možné a okolo!
Tak vás opět zdravím děvčata,
ano ano ano, jsem prostě flákač. Nevím co to se mnou je, vždycky (aj loni) jsem ten druhej semestr nějak začala flákat. Ale i tak, jsme udělala všechno na výbornou, takže asi víte, jak mě to v té škole nudí.
Jenom nějak nevím, dneska se maj říkat informace k té naší slavné praxi, ale co, zeptám se na to zítra! Stejně bych šla jen na Money a to je mi jedno, stejně s náma udělá na konci zase jeden souhrnej příklad, podle kterýho se pak budu schopná řídit a bude mi hey!
Jenom tak přemýšlím, že bych se už měla začít učit ekonomiku, začít si dělat výcuc z angliny, trochu se začít prát s matikou, no nevím nevím. Musím to zvládnout, nejsem přece žádná holá prdel. Dokázala jsem udělat dvoje zkouškový a všechno nejhůř za C, tak proč bych nezvládla matiku? To je jediný čeho se bojím. Jetě že už příští rok není.
No nic, když už jsem OPĚT doma, tak se nasnídám, zacvičím si a jdu se na něco vrhnout, třeba si vytisknu materiály do Ekonomiky a začnu se to nenápadně pomalu učit (stejně mi k tomu bude stačit pak den před zkouškou!). Taky bych si mohla stáhnout ten abby reader aby mi přehodil PDF do wordu a mohla se pohnout s Ajinou, opisovat s emi to fakt nechce, pak to stejně musím opisovat při tom výcucu!
No nic, jdu něco dělat, mějte se děvčata, průběžně vás sleduju... Večer mě tu máte, pa!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denn Denn | Web | 12. dubna 2012 v 16:21 | Reagovat

Ty jsi tak chytrá :O ... To je možné takhle se flákat na výšce a pořád si to v pohodě dávat? :O...Já zírám O.o ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama