šílené diety

7. ledna 2012 v 11:27 | FatLady (vypůjčeno)
Když už mi tady teda tak všichni radíte, jak jíst a nejíst, tady jsem si vypůjčila z jedné nejmenované stránky článek o dietách. Jsou tady šílenosti jako je Dukanova Dieta a jiné. Opravdu se chcete takhle trápit?

Dukanova dieta

Je postavena na bílkovinách, především na velké konzumaci masa a vajíček. Dieta je rozdělena na čtyři fáze, kdy během prvních pěti dnů nejíte nic jiného než výše uvedené. Teprve později přidáváte zeleninu, v závěru pak i trochu sacharidů. Občas si můžete dopřát i něco zakázaného.
Proč je hloupá? Vaše tělo nemusí tak velký nárůst bílkovin vůbec ustát. Navíc vám může být z nedostatku sacharidů i špatně od hladu. A to, když pracujete hlavou i fyzicky.
Naše rada: Stačí z vašeho běžného jídelníčku ubrat množství sacharidů jako takových (místo pěti knedlíků si dát tři, místo porce těstovin jíst polovinu apod.), a rázem máte dvě tři kila dole.

Dieta kajenského pepře

Prolívat se speciálně připraveným nápojem z citronu, kajenského pepře (zvláštní odrůdy mleté chilli papričky) a javorového sirupu deset dní bez jakéhokoli jídla je pořádná pitomost. Některé hollywoodské celebrity se ale více než týdenním půstem pochlubily, takže jejich fanoušci se vydali stejnou cestou. Bohužel tahle dieta je coby detoxikační skutečně nebezpečná už vzhledem k délce.
Proč je hloupá? Pouze pít tělu rozhodně nestačí: bude vás bolet hlava, budete unavení, malátní, s bolavým žaludkem. Navíc vám přinese spíš pročištění těla, nikoli kila dole.
Naše rada: Zařaďte přírodní spalovače tuku, jakými jsou právě koření typu chilli, pepř, skořice a podobně do svého běžného jídelníčku. Přidejte sklenici teplé vody s citronem ráno nalačno. Uvidíte, že i bez utrpení se vám hubnutí rozpohybuje.

The Baby Food Diet (česky Dětská strava)

Jede v ní Lady Gaga, Jennifer Aniston i Reece Witherspoon. O co jde? Že kromě každodenního speciálního tréninku ve fitku budete jíst několik dní i stravu určenou malým dětem. Přesněji řečeno zeleninové polévky, kaše a pyré. Trénink v posilovně obsahuje kardio a činky, přesnídavky zase jen slaný typ stravy.
Proč je hloupá? Co stačí dětem, nestačí dospělému člověku. Tato dieta však coby jediná zahrnuje cvičení, což je její plus. Jen cvičit každý den může způsobit opačný efekt, proto je potřeba mít aspoň den pauzy pro regeneraci svalů.
Naše rada: Zkusit takhle jíst tři dny, a odstartovat tak zdravější životní styl? Proč ne? Ale když zařadíte pohyb a více zeleniny do obvyklého jídelníčku, nemusíte držet dietu.

Sex, drogy a rock´n´roll

Jak je možné, že některé hvězdy mají ostré rysy ve tvářích, svaly vysekané jak ze žurnálu? Zcela upřímně: cigarety berou coby svůj jídelníček a k nim přidají i pár stimulujících látek. Ale že by zrovna tohle byla správná cesta ke štíhlé postavě? Exmodelky by o téhle dietě mohly vyprávět romány…
Proč je hloupá? Myslíte, že být závislý, a ještě navíc s rakovinou, je chytré?
Naše rada: Vsaďte raději na úžasný sex a zábavný tanec!

(Blanka Kubíčková)


Tak co holky? Ještě pořád máte chuť držet nějakou takovouhle šílenost?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama