Pravidla (desatero)

3. ledna 2012 v 12:21 | FatLady |  Všechno možné a okolo!

Pravidla hry (trochu jiné desatero):
  1. Jako první věc, kterou bych si tu ráda stanovila, je přestat jíst pečivo (rohlíky, chleba, vypečené bagetky, koláčky a jiné).
  2. Jako druhou věc bych si nejspíš chtěla zvolit cvičit alespoň 3x týdně (pokud to ovšem půjde, chtěla bych cvičit denně, protože se znám)
  3. třetí věcí je zase zkusit mé osvědčené poslední jídlo do 18 hodin
  4. důležitá čtvrtá věc: Slibuji, že chipsů se dotknu jedině v případě, že budu mít neovladatelnou chuť a tato chuť by mohla porušit předešlá a následující pravidla hry!
  5. Do svého jídelníčku zařadím více ovoce, zeleniny, luštěnin, vlákniny a jiných organismu prospěšných látek
  6. každý den sem přidám (minimálně) svůj celodenní jídelníček!!! (co jsem jedla, kolik jsem toho asi snědla a kdy jsem to jedla)
  7. Každý měsíc sem přidám jedno fotoalbum s mým tělem (bez obličeje), abychom všichni viděli (hlavně já) jak to se mnou pokračuje, každý měsíc proběhne jednou měření, abychom viděli, kolik cm ztrácím)
  8. Veřejně tu teď slibuji, že nebudu podvádět v uvádění věcí v Jídelníčku (ze začátku ten jídelníček nebude naprosto přesně podle pravidel)
  9. 2x - 4x do měsíce sem budu přidávat moje pokroky na váze (mám chytrou váhu, která mi řekne kolik vážím, kolik váží moje kosti, kolik mám vody v těle a kolik tuku)
  10. Jako poslední věc jenom dodávám tom, že se pokusím mít pevnou vůli a budu od vás všeh potřebovat, abyste mě podporovali, povzbuzovali, a ti, co mají stejný komplex ze svého těla, aby se nestyděli, napsali mi na mail Madnessbyfatlady@seznam.cz a můžu vás pod nějakou jinou krycí přezdívkou zapojit. Čím více lidí na všechno vždycky je, tím větší je motivace

Tohle je asi zatím vše, co jsem k tomu dnes chtěla říct. Budu ráda za všechny pozitivní ohlasy (jak jsem psala již nad ránem, vtipálci a posměváčci budou hned vymazáni a nejsou na tomto blogu vítáni).
Byla bych moc ráda, kdyby se někdo, se stejným, nebo podobným problémem (nemusí to být jen hubnutí, můžete mít opačný problém, nebo třeba chcete přestat kouřit, nebo přestat dělat jiný neduh), tak se ozvěte na mail v poslední bodě pravidel hry a nějak to spolu vymyslíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucy lucy | 22. ledna 2012 v 11:46 | Reagovat

1)pečivo jez, když nebude třikrát denně, jednou denně tě nezabije, jím pečivo a hubni.
3) blbost! když jdeš spát o pulnoci dej si druhou véču.

2 Mína Mína | 26. února 2012 v 0:43 | Reagovat

Souhlasím s Lucy!Pečivo jez,ale s mírou.Jíst bys neměla 2-3 hodiny před spaním.Takže pokud nechodíš spát ,,po večerníčku",klidně si něco dej pozdějc :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama