5.1.2012 - den třetí

13. ledna 2012 v 14:10 | FatLady |  rok první
Den třetí - 5.1.2012
________________________________________________________________________________________________________________

Takže dneska je to třetí den, co se netrápím hladem, ale omezuji své stravovací návyky a můžu vám říct, že se cítím skvěle. :-) no vážně. I přes kritiku mých jídelníčků (nebudu pořád zdůrazňovat, že to není návod jak jíst a co jíst, ale moje klapka, abych toho nesnědla moc, rpotože i trocha vypadá napsaná hnusně), se stále držím a nehodlám se vzdát své ideologie.
Každý má odzkoušeno něco jiného a věřte mi, že já po těch 4 letech co jdu z diety do diety a pokaždé to nevyjde, mám už trochu představu o tom, co můžu a nemůžu :-), ale samozřejmně, jen pište kritiky, můžeme pak z toho udělat nějakou rubriku typu: typy a rady od ostatních dietářek" bránit se tomu nebudu.
Jenom jak tady už byla zmínka o Dukanově dietě, tak mám plno diet, které sem můžu postupně házet, ale věřte mi, že nic nepomůže tak, jako vynechání pečiva a snížení porcí s pravidelnou stravou. Po všech těch dietách jedině přiberete zpět a mnohdy i něco navíc, ale tohle je reálná možnost, jak zhubnout, nepůjde to sice mílovými kroky (např. 6 kilo za měsíc a podobně, to rozhodně ne), půjde to pomalu, hodně pomalu, ale kdo má trpělivost, tak nakonec ty výsledky uvidí.
Je mi jenom 20, ale mám toho za sebou hodně. Kvůli vysokému tempu životního stylu jsem zůstala ve 14 letech v nemocnici s poruchami metabolismu (neměla jsem anorexii, ani bulimii, prostě moje tělo už mělo dost toho, že jsem nejedla pravidelně, vysilovala se a nedokázala jsem mu poskytnout vše, co potřebovalo) a to mě naučilo si najít vždycky čas na věci, který jsou pro tělo důležité.
Dneska bych ten den měla ukončit trochu dřív, protože zítra jdu na zkoušku, tak jsem zvědavá, jak bude vypadat můj jídelníček zítra xD
Každopádně dál posílejte svoje připomínky, klidně pište maily a uděláme třeba i jiné rubriky než tu mám :-)

Jídlo:
Tak, už se druhý den setkávám s kritikou, jo holky, beru vše na vědomí, ale pořád vám to do komentářů vysvětlovat nebudu. Ještě se vrátím k Nikitině návrhu, abych přestala jíst přílohy: holka, asi ti to pomohlo, ale kdysi jsem měla píchlou jehličku ve "žracím" bodě a vynechala jsem všechno, jedla jenom ovoce, zeleninu a maso (případně jogurty). za měsíc sis zvykla, ale když si pak přestala najednou to bylo všechno zpět i s pár kilama navíc. Ale samozřejmně ti gratuluji k úspěchu 11 kil dole :-)
Dneska ten jídelníček bude o něco lepší. Včera jsem se dostala na nákup, tak snad budete spokojeni:
11.00 - jogurt activia s müsly
14.00 - Těstoviny (malá miska) + rychlá těstovinová omáčka (orestované kuřecí maso, domácí kečup, paprika a dochucení)
17.30 - zeleninový salát (stejný jako v úterý a včera) + 2 plátky raciochlebíčku
20.00 -Ovocný salát (kiwi, banán, pomeranč, Grapefruit, Bílý jogurt activia s trochou třtinového cukru)

Snad nespokojená Nikita bude spokojenější :-) ale nemyslím to špatně, to si nemysli, beru tvoje rady a určitě v tom pokračuj :-) jenom si dej pozor na následky, když by si začala jíst normálně :-)

________________________________________________________________________________________________________________
Cvičení:
Tak tady přidávám dnešná snahu. :-) No dobře, podle něčí rady co jsem se dozvěděla na Lide.cz v jedné diskuzi nebudu psát, že dělám sedylehy, stejně to nejsou ani pořádně ony :-) ale jen mírně zvedám nad zem, nepoložím záda na zem a kmitám, netuším jak se tomu říká, ale prostě tohle je moje cvičení, který si pracovně nazývám sedylehy (kdo chápe co popisuju a napíše mi jak se tomu říká, budu vám vděčná a od dalších dní to tam budu psát pravý název).
Teď už konečně k tomu, co budu dneska dělat:

100 stepů na stepperu
4x30 zkracovaček
2x10 zdvihání nohou
cca 2 minuty "šlapat kolo"

Jenom bych ráda podotkla, že mě po včerejšku pěkně bolí ten rozplplej špek co mám na břiše, když člověk nic nedělá a pak najednou něco začně dělat, je to vždycky bolestivé!
Tak holky, pište zase názory :-) Zachvilku se tu objeví moje dnešní jídlo (někteří asi budou zase pohoršení) a následně pak i moje dnešní postřehy a názory :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama